Barion Pixel
Jazyk: cz


Doprava a platba

Ve všech případech vystavujeme za naše výrobky fakturu na jméno s DPH.

Způsob uhrazení faktury může být následujícími způsoby:

  • Dobírka: V tomto případě předáte kupní cenu kurýrní službě.
  • Platba bankovní kartou: Přijímáme většinu karet používaných v České republice.
  • Platba v hotovosti: při osobním převzetí a nebo kurýrní službě.

V případě dobírky musí být objednaný produkt uhrazen kurýrní službě po obdržení zásilky. Konečná částka, která má být zaplacena, zahrnuje všechny náklady na základě shrnutí objednávky a potvrzení. Faktura a záruční list, jakožto i kopie VOP (zejména pravidla pro odstoupení od smlouvy) jsou součástí balení. Při dodání prosíme zkontrolujte zásilku před kurýrem a v případě poškození zásilky  požádejte o zprávu a zásilku nepřebírejte. Dodatečnou stížnost  bez protokolu nemůžeme přijmout!


DORUČENÍ DOMŮ, INFORMACE

GLS plní objednávky našeho internetového obchodu v České republice. Pokud chcete doručovat mimo Českou republiku, ohledně ceny doručení nás předem kontaktujte prostřednictvím kontaktních údajů! Balíčky jsou dodávány v pracovních dnech mezi 8:00 a 17:00. Pokud během tohoto období nejste doma, je vhodné jako dodací adresu uvést adresu zaměstnání (pokud je to možné). Kurýrní služba se pokusí doručit zásilku na uvedenou adresu dvakrát, náklady na doručení nevyzvednutých balíků budou účtovány zákazníkovi!

VÝZVA V SOUVISLOSTI S PŘEVZETÍM ZÁSILEK

Požadované produkty objednávejte pouze v případě, že můžete zaplatit kurýrní službě za zásilku při převzetí, nebo pokud ji zaplatíte předem.

V případě nepřevzetých vrácených zásilek bude zákazníkovi účtován poplatek za vrácení. Zásilku budeme  moci znovu odeslat, pouze pokud bude cena zásilky uhrazena předem.

Back to top